O nás

INGSITU

„In situ“ (lat.) – na mieste, je základom názvu spoločnosti INGSITU – Inžinier na mieste. Vznik spoločnosti INGSITU sa oficiálne datuje v roku 2015, kedy zavádza do stavebníctva v oblasti architektúry, projekcie, povoľovania a realizácie stavieb nový pojem TECHNICKÁ OPTIMALIZÁCIA STAVEBNÝCH PROJEKTOV.

Bohaté skúsenosti získané pri domácich a zahraničných projektoch a neustálom zvyšovaní kvalifikácie zhodnocujeme pri našej práci poskytovaním komplexných služieb v oblasti architektúry, projekcie a inžinieringu. Úspešne riadime prípravu a realizáciu stavieb až po ich odovzdanie. Pri práci kladieme dôraz na realizovateľnosť stavebného diela, kvalitu architektonického detailu, vhodnosť stavebného zámeru, úsporu celkových nákladov, návrh inovatívnych technologických a materiálových riešení. Vo všetkých projektoch aplikujeme skúsenosti z projekcie, inžinieringu a realizácie a vedomosti zo súdneho znalectva, ktorých spojením dosahujeme kvalitu a trvácnosť technických riešení.

Výsledkom našej práce je optimálny technický, technologický, trvácny a ekonomický návrh, ktorý dosahuje tie najnáročnejšie požiadavky a predstavy, pri znížení celkových nákladov a času potrebného pre prípravu, povolenie a realizáciu stavby.

2023

Súdny znalec – pozemné stavby, poruchy stavieb

2022

EDU Effective Business School – Success in Real Estate

2021

Súdny znalec – Projektovanie v stavebníctve

2019

Autorizovaný stavebný inžinier – Konštrukcie pozemných stavieb

2018

Konateľ – INGSITU s.r.o.

2014

STU Stavebná fakulta – Pozemné stavby a architektúra

Člen

Rýchly a profesionálny prístup predovšetkým so zameraním na potreby klienta, príjemná komunikácia, predovšetkým komunikácia voči úradom a iným potrebným inštitúciam, takže nemusíte vybavovať veci sám – komplexná služba so všetkým čo k tomu patrí a naozaj aj veľká vďaka – ušetrený kopec starostí  nervov. Celkový dojem viac ako len 1*, vrele odporúčam komukoľvek

Martin Danič

Veľká vďaka INGSITU. Rýchla a dobre odvedená práca. Všetko podľa dohody, a mal som niekedy pocit že až nad rámec.Profesionalita a veľmi príjemný prístup p.Jánoša sa tak často nevidí. Naozaj odporúčam a ešte raz ďakujem. Mal som šťastie že som si vybral práve vás. 

Štefan Palágyi

Vysoká odbornosť. Navrhoval rôzne detaily súvisiace s našimi požiadavkami, ktoré nás ani nenapadlo riešiť a celý dom ešte viac vylepšili. Prispôsoboval návrh presne podľa našich požiadaviek, na mieru podmienkam terénu, myslel na všetky preventívne opatrenia, ako napr. protipovodňové, bezbariérovosť, navrhol materiály a riešenia s ohľadom na funkčnosť domu, trvácnosť a kvalitu materiálov, a v neposlednom rade aj na estetické zladenie celého domu. Výstupy boli promptne pripravené a návrh pripravený až nad naše očakávania. Vrelo odporúčam

Lucia Švecová

Ozvite sa nám a my vám radi pomôžeme